Volné pracovní místo  ELEKTRO ROZPOČTÁŘ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Hledáme elektro rozpočtáře, který doplní náš tým. Vhodné i pro juniory.

Co Vás čeká?
  • Hlavní náplní práce je rozpočtování a kalkulace silnoproudých a slaboproudých dodávek elektro, cenotvorba a kontrolování rozpočtů.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • SŠ ukončeno maturitní zkouškou.
  • Zkušenost v rozpočtování alespoň 2 roky.
  • Základní znalost technické dokumentace.
  • Dobrou znalost MS Office, hlavní náplň práce se odehrává v MS Excelu.
  • Samostatnost pečlivost, dobré organizační schopnosti.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Fixní plat + kvartální odměny z rozpočtovaných zakázek.
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days.
  • Stravenkový paušál, firemní akce, školení.
  • Petrou a různorodou práci v oblasti rozpočtování s možností přesahu do projekce a přípravy zakázek.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Jsme elektromontážní společnost s více jak 30letou tradicí. Realizujeme elektromontážní a servisní práce kraji Vysočina, a i po celé ČR.

Máte zájem o nabídku ELEKTRO ROZPOČTÁŘ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTRO ROZPOČTÁŘ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.